Czy PIS zniszczy Polską suwerenność ?


Na Nowogrodzkiej siedzi pogubiony starzec, który kontakt z rzeczywistością stracił jakieś dwa lata temu. Od czasu do czasu wychodzi z politycznej chatki na kurzej stopce i opowiada starą baśń: „Bez nas nie ma Polski”. Premierem Polski jest cyniczny bankier karierowicz

.

Kolejny wpis Czarnej Limuzyny warty podbicia, Grzegorz GPS Świderski oraz 

Pierwszy Przekręt Światowy

Głosowanie w Sejmie nad zmniejszeniem zasobów własnych Polski

Zamiast Czwartej Fali

Po koniec kwietnia ma się odbyć w Sejmie głosowanie nad zmniejszeniem zasobów własnych Polski na rzecz zwiększenia zasobów własnych UE. Oficjalna i niestety skrócona nazwa brzmi: “ratyfikacja zwiększenia zasobów własnych Unii Europejskiej”. Konsekwencją uchwalenia ustawy będzie prawo do nakładania przez „Komisję Europejską” podatków na poszczególne kraje. Widać gołym okiem, że  spiskowa teoria zaczyna realizować się w formie jawnych, wymuszonych umów międzynarodowych.

Zdrajcy lizbońscy naśladując marksistów ułożyli narrację dla idiotów, że jest to konieczny warunek uruchomienia wypłat z unijnego Funduszu Odbudowy, „utworzonego dla wsparcia państw UE w związku z pandemią COVID-19”. Jak mawiał pupil różowego salonu nieżyjący ks. Józef Tischner jest to tzw. g…o prawda. Fundusz odbudowy ma się w połowie składać z pieniędzy pożyczonych od lichwiarzy.

Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że nie trzeba byłoby niczego odbudowywać, gdyby gnom sromotnik wraz ze swoim „gorszym sortem” nie kontynuował dzieła targowicy – nie wykonywał poleceń globalnej mafii rujnując gospodarkę, niszcząc dorobek polskich rodzin prowadzących swoje biznesy. Przeciw pozbyciu się kolejnej resztki suwerenności będzie głosować Konfederacja i jak na razie, zgodnie z deklaracją, Solidarna Polska.

„Kradnący inaczej” (inaczej niż PiS) targują się o większe koryto dla samorządów. Marszałek Sejmu Terlecki pytany o przewidywany rezultat głosowania nazwał zdradę i skurczysyństwo… rozsądkiem. Trawestacja innej wypowiedzi byłego hippisa brzmi: Ludzie na ogół są sprzedajni.

Inny polskojęzyczny funkcjonariusz, Kościński złożył w tej sprawie (który to już raz?) deklarację lojalności przed „Bestią”: - Głosowanie przeciwko ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy byłoby samobójczym posunięciem/ “Financial Times”/

---------------------------

Pierwszy Przekręt Światowy

Przekręt

Dlaczego więc rządy wielu państw świata zdecydowały się wprowadzić obowiązek noszenia maseczek, mimo że nie ma i nie było żadnych naukowych badań wskazujących na korzyści? Skąd pomysł, by zaszkodzić zdrowiu obywateli obowiązkiem noszenia maseczek?

Moim zdaniem jest tylko jedno sensowne wyjaśnienie: by wzmóc strach, wzmóc panikę, by człowiek czuł się zagrożony i na ulicy, i w sklepie. Takim zestresowanym, zastraszonym społeczeństwem łatwiej jest manipulować i wyciągnąć od niego forsę. I to się stało. Wprowadzając lockdown, nasz rząd spowodował bankructwo wielu polskich biznesów, które są wykupywane przez przedsiębiorstwa państwowe oraz zagraniczne korporacje finansowe – bezpośrednio lub przez pośredników. Własność prywatna osób fizycznych została zredukowana – przejęły to osoby prawne. PiS likwiduje w Polsce ledwo tworzącą się klasę średnią.

Przemocą, w podatkach, zabrano nam owoce naszej pracy i przekazano wielkim zagranicznym koncernom farmaceutycznym – kwoty liczone w setkach miliardów dolarów. To dało się zrobić tylko w atmosferze strachu i paniki. Leki na choroby wirusowe, które lekarze z dobrym skutkiem stosują od dawna, zaczęto badać, dopiero gdy rządy wykupiły nieprzebadane szczepionki. To oczywiste – bo na szczepionce koncerny zarabiają wielokroć więcej niż na leku.

Wirusy

Wirusy były, są i będą. Wirusy od zawsze wywoływały sezonowe przeziębienia, choroby i czasem zgony. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Epidemie wirusowe były zawsze w wielu państwach, więc śmiało można uznać je za pandemie. Niemniej pierwszy raz stało się tak, że rządy wywołały panikę dotyczącą wirusa, który jest tylko trochę bardziej zjadliwy niż wirusy grypy, ale wciąż śmiertelność liczy się w promilach, ryzyko śmierci wciąż jest mniejsze niż zgon w wypadku komunikacyjnym. Pierwszy raz rządy wielu państw naraz skutecznie zastraszyły społeczeństwo i okradły na grubą forsę. To jest przekręt tysiąclecia.

Rząd PiS

Wszystkie działania rządu PiS w kwestii walczenia z pandemią koronawirusa były i są zbędne, nieskuteczne lub szkodliwe. To rząd spowodował wzrost śmiertelności Polaków przez ostatni rok.

Napisałem wiele notek tłumaczących, że rządy PiS, PO, PSL i SLD niczym się od siebie nie różniły. Wtedy tak było – aż nastała pandemia i się okazało, że rząd PiS jest najgorszym rządem w dziejach Polski. Rząd PiS przyłączył się do Pierwszego Przekrętu Światowego, który służy obrabowaniu obywateli na dużą skalę.

To rząd zrujnował wielu polskich przedsiębiorców. Politycy i ich doradcy zrobili to z wyrachowania – służąc międzynarodowej sitwie finansowej i farmaceutycznej. Polacy stracili swoje majątki – przedsiębiorstwa państwowe, zagraniczne banki i koncerny farmaceutyczne zyskały. PiS zniszczyło ledwo tlącą się w Polsce klasę średnią.

Pierwszy Światowy Przekręt

Wojny światowe liczymy kolejnymi liczbami – była I Wojna Światowa, a potem II Wojna. Te przekręty też tak należy liczyć. Obecnie żyjemy w czasach Pierwszego Przekrętu Światowego. Potem będzie drugi, trzeci i tak dalej. Jak to się tak świetnie udało, to nie ma powodów, by tego nie powtarzać.

W zasadzie to powinniśmy się cieszyć, bo taki przekręt jest lepszy niż wojna. Zwykli obywatele dużo tracą, państwa i korporacje dużo zyskują – wychodzi na zero. A wojny wychodziły na minus, bo jeszcze były zniszczenia. Więc przejście z ery wojen do ery przekrętów jest dobre. Na dodatek przekręt nie wywołuje żadnych konfliktów międzynarodowych – wszystkie państwa i wszystkie międzynarodowe organizacje finansowe i farmaceutyczne się cieszą, są zgodne, współpracują w tym przekręcie. Nie ma kłótni, nie ma sporów, nie ma walki – propaganda jest jednolita na całym świecie. Same korzyści. Wojny światowe były bez sensu – światowe przekręty są lepsze. Ciesz się, bo, mimo że straciłeś majątek, to jednak żyjesz – dawniej władze by cię jeszcze zagazowały.

Maseczki

Już nie ma żadnych wątpliwości, że maseczki nie działają, nie chronią przed wirusem, nie ograniczają jego rozprzestrzeniania się, a dodatkowo są szkodliwe, wywołują dużo innych chorób i przypadłości. Bardzo liczne badania naukowe wskazują na to, że noszenie maseczek nie ma sensu, nie ogranicza pandemii. Jest też wiele badań wskazujących na to, że noszenie maseczek jest szkodliwe.

Tu jest tyle argumentów z powołaniem się na bardzo liczne badania naukowe, że już nikt rozsądny nie powinien wierzyć w sensowność działania tego naszego głupiego państwa i jeszcze głupszej władzy: MASKI „SKUTECZNE I BEZPIECZNE” – KŁAMSTWO POWTÓRZONE TYSIĄC RAZY STAJE SIĘ PRAWDĄ. Polecam przeczytanie całości, a dla leniwych wyciągam na końcu co ciekawsze cytaty.

To nie jest jakaś nowa wiedza, nowe badania. O nieskuteczności maseczek wiadomo od dawna. Doradcy polskiego rządu to wiedzieli i na początku pandemii jawnie o tym mówili. Zmiana opinii na całkowicie przeciwną nastąpiła na skutek decyzji politycznych, a nie medycznych czy naukowych.

Korona Ściema wg Piotra Wrońskiego 

Jak skutecznie wyleczyć COVID-19 ?

Dlaczego prawica w Polsce jest aż tak głupia?

Warto Rozmawiać - Jan Pospieszalski

 
 
 

 -----------------------

Zamiast Czwartej Fal

Przygotujcie się. Nadchodzą kolejne ciężkie miesiące. Spodziewam się, że:
1. Media będą siały panikę jeszcze większą, niż dotychczas. To zwiększy poziom lęku i agresji.
2. Ludzie będą się radykalizować i wzajemnie atakować. Podziały na rzekomych „covidian” i „antycovidian” się wzmocnią, a wkrótce na zaszczepionych i nieszczepionych.
3. Rząd będzie ograniczał swobody obywatelskie w imię walki z pandemią, a kolejni przedsiębiorcy będą bankrutować

Jednak w oczach opinii publicznej za zgony szybko obwini się nie osoby zaszczepione, ale niezaszczepionych. Bo to pewnie oni szerzą chorobę.

To się rozegra i doprowadzi do obwiniania osób niezaszczepionych za nawracające infekcje i rosnącą śmiertelność.

Dr Branch pisze (parafrazując):

„Niewystarczająca odpowiedź przeciwwirusowa w połączeniu z niekontrolowaną replikacją wirusa przyczynia się do burzy cytokin w późnym stadium choroby, ale generalnie COVID-19 stymuluje jedynie niewielką odpowiedź prozapalną w komórkach płuc i (białych krwinkach zwanych) makrofagami. Możliwe, że początkowa odpowiedź zapalna na COVID-19 we wczesnych stadiach zakażenia przyczynia się do gorszych wyników. Brak ostrzeżenia układu odpornościowego o powadze zagrożenia może być problemem w przypadkach COVID-19. Każde opóźnienie w wytworzeniu odpowiedzi immunologicznej we wczesnym stadium zakażenia COVID-19 przedłużyłoby aktywną replikację wirusa, co stwarza warunki do wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE)”.

ADE występuje wtedy, gdy przeciwciała atakują organizm, a nie wirus.

Zawoalowanym celem jest skłonienie zaszczepionych do obwiniania niezaszczepionych za zaplanowaną wcześniej eksplozję zgonów związanych z COVID-19. Gdy agencje informacyjne rozpowszechnią wiadomość, że Ponury Żniwiarz zwerbował niezaszczepionych do wykonania jego rozkazów, rozpocznie się polowanie na czarownice. Czy to się kiedykolwiek skończy?

To, co przewiduję, to tylko opóźnienie zaszczepienia, dopóki szczepionka nie okaże się bezpieczna i skuteczna, nie tylko zostaniesz wypędzony z miasta i spalą ci dom, możesz zostać też zmuszony do szczepienia, przetransportowany do jakiegoś obozu reedukacyjnego lub zabity przez oszalały tłum, a nawet przez własnych sąsiadów. Pozwolą na to organy ścigania i to w obecności kamer telewizyjnych. Policja zdecyduje się nie prowadzić śledztwa i nie przekaże morderstw prokuratorowi. W końcu to antyszczepionkowcy i zagrażają życiu wszystkich innych. Zbliża się ten dzień. Powtórka z Inkwizycji doprowadzi do herezji szczepionek.

Więcej z artykułu w linku: Zamiast Czwartej Fali

101 Wyświetlenia

Comments