Czy PIS odpowie za "zbrodnie" Ściemy Koronawirusowej ?


Czas powiedzieć prawdę - KRÓL JEST NAGI. Czy obecny obóz rządzący, włącznie z Jarosławem Kaczyńskim dokonał zbrodni na Polsce i Polakach ?

.

Nikt lepiej tego w internecie nie opisał lepiej niż Matka Kurka, pozostaje tylko zacytować i wrzucić linki warte przeczytania. Zapraszam na stronę www.kontrowersje.net

------------------------------------------

PS: Sorry zapomniałem o Wojciechu Sumlińskim, który już w pażdzierniku 2020 roku w książce " Zapis Zarazy" opisał tą Ścieme Pandemio Koronawirusową. Zapraszam na jego kanał i stronę sumlinski.com.pl  www.youtube.com/channel/Wojciech.Sumliński

--------------------------------------------------

Czy obecny obóz rządzący,

włącznie z Jarosławem Kaczyńskim dokonał zbrodni na Polsce i Polakach ?

Polska w ruinie i w trumnie

Wymordowali blisko 100 000 Polaków i nadal mordują, bo są tchórzami

Pewnie jestem naiwny, w zasadzie stary i głupi, ale gdyby mnie ktoś w styczniu 2020 roku zapytał, czy PiS jest zdolne do planowanego mordowania Polaków, uznałbym go za największego paranoika. Rzeczywistość przerosła wszelkie proroctwa i mordowanie stało się faktem, natomiast planowanie to nie figura retoryczna, tylko faktycznie podjęte działania ...

Jesienią wszyscy wiedzieli, że lockdown i restrykcje sanitarne w żadnym kraju nie przyniosły efektu, co więcej kraje z najwyższymi rygorami, mają najwyższe wskaźniki śmiertelności i zapalności. Dlaczego Polska poszła scenariuszem z Bergamo? Odpowiedź jest złożona, ale można ją zredukować do kilku parametrów odpowiadających cechom charakterystycznym tej władzy. PiS to papierowe tygrys, które otwierają paszcze wyłącznie na krajowej arenie i szybko zamykają, gdy tylko GW i TVN rykną głośniej. Co z Polską robi UE i TSUE widzą wszyscy, łącznie z koalicjantem PiS „Solidarną Polską”. O Izraelu i USA szkoda wspominać, przy tych „sojusznikach” po prostu się leży plackiem i wykonuje rozkazy, obojętnie czego dotyczą, zniesienia polskiego prawa chroniącego pamięć historyczną, czy dostarczenia „szczepionek” do amerykańskich koszarów. Krótko mówiąc to są tchórze i nie potrafili przyjąć ani rzeczywistego, ani pozorowanego modelu postępowania, który ochroniłby Polskę od tragedii. Poszli tą drogą, jaką wyznaczyli światowi gracze pod własne interesy i przecie interesom takich krojów, jak Polska. Ze strachu, z małości, z głupoty i cynizmu, to zrobili. 

Więcej www.kontrowersje.net/wymordowali-blisko-100-000-polakow-i-nadal-morduja-bo-sa-tchorzami/

----------------------------------------

 

 
 
 

Wysłuchiwanie bredni wypowiadanych przez polityków „obozu patriotycznego” o wypłaszczaniu krzywej i ograniczaniu propagacji aerozolu, nie ma większego sensu. Poza tym, że usłyszymy, który tym razem sklep branżowy odpowiada za podniesienie wskaźników wirusa, nie dowiemy się nic. Ostateczne decyzje dotyczące „pandemii” będą podjęte przez poważnych polityków, a nie przez podwykonawców z PiS, z jednej strony pyskujących patriotycznymi hasełkami, z drugiej pokornie wykonujących polecenia z Berlina, Waszyngtonu, Tel Awiwu. Nadarzyła się okazja, aby takiego poważnego głosu wysłuchać, bo w tych dniach wywiadu udzieliła Angela Merkel i kto mimo wszystko śledzi konferencje Niedzielskiego i Morawieckiego może przeżyć déjà vu.

Więcej https://www.kontrowersje.net/juz-nie-teza-ale-fakt-morawiecki-i-niedzielski-recytuja-merkel-na-wyrywki/comment-page-1/#comment-315078

----------------------------------------

- " Brzydzę się i gardzę wami „prawi” moraliści i papierowi patrioci, nie ma większych hipokrytów, moralnych miernot i politycznych fanatyków, którzy tak sobie mordy wycierają najwyższymi wartościami i ocenami postaw bliźnich, a jednocześnie są ślepi na każdą podłość i zbrodnię, jeśli tylko została popełniona przez członka partyjnego komitetu. Jesteście realnie socjalistycznym marginesem, nie elitą narodową, za słowo sekretarza i kiełbasę sprzedacie wszystko, a teraz nawet za kawałek szmatki na pysku. Dlatego wasze bełkotliwe, moralizatorskie i motywowane pełnym kałdunem oceny, są dla przyzwoitych i rozumnych ludzi certyfikatem najwyższej jakości. Nic z wami wspólnego, kołtuński motłochu, nic wspólnego! Przez 10 lat wspierałem tych, którzy dziś okazali się tacy jak wy i razem nieście te 100 000 trumien przez „Polskę w ruinie”, to wasze dzieło i wasze „stałe poglądy”.

Prezydentem RP wybranym z mandatu „obozu patriotycznego” jest Andrzej Duda, były polityk Unii Wolności, do której należeli tacy wybitni patrioci jak: Bronisław Geremek, Leszek Balcerowicz i Donald Tusk. Premierem jest Mateusz Morawiecki, były bankier i doradca Donalda Tuska, wielbiciel polityki Merkel i Macrona. Wicepremierzy to: Jarosław Gowin, były członek PO i minister sprawiedliwości w rządzie Tuska, Piotr Gliński były członek Ruchu Zielonych i Unii Wolności oraz Jarosław Kaczyński były szef kancelarii prezydenta Lecha „Bolka” Wałęsy. Ministrem zdrowia został Adam Niedzielski, wieczny urzędnik zatrudniany od czasów Oleksego, aż po czasy Morawieckiego. Minister sprawiedliwości to Zbigniew Ziobro, który opuścił PiS i założył „Solidarną Polskę”, by od razu zarzucić Kaczyńskiemu wykorzystywanie Smoleńska do działalności politycznej, co w jego ocenie uniemożliwiało zdobycie władzy.

Członkowie Rady Mediów Narodowych wybrani z ramienia PiS to: Krzysztof Czabański, były działacz PZPR i Joanna Lichocka, była dziennikarka Polsatu. Prezesem TVP został Jacek Kurski, człowiek wyspecjalizowany w zdradzaniu wszystkich, od żony, przez partię, aż po poglądy. Były członek Porozumienia Centrum, ZCHN, AWS, Ligi Polskich Rodzin, PiS i „Solidarnej Polski”. Jedną z największych gwiazd w telewizji Kurskiego jest Magda Ogórek, była kandydatka SLD na prezydenta RP. Towarzyszy jej cały zaciąg dziennikarzy z TVN: Michał Adamczyk, Krzysztof Ziemiec, Paweł Blajer, Karolina Zajączkowska, Michał Cholewiński, Przemysław Wenerski i kilku innych. Ulubieni celebryci „obozu patriotycznego”, zmieniający poglądy częściej niż majtki: Kuredej–Szatan, od wieców KOD-u, do koncertów patriotycznych i znów na wiece „wściekłych macic”, Jarosław Jakimowicz, postać o tak bogatym życiorysie, że nie jeden alfons mógłby pozazdrościć. Ulubione gwiazdy PRL-u, które śpiewały i tańczyły dla Polski Ludowej, a teraz śpiewają dla „Niepodległej”: Maryla Rodowicz faworyta sekretarzy komunistycznych od polskich, przez radzieckich i enerdowskich, aż po Fidela Castro, Kurski stoczył o nią prawdziwy bój, nieśmiertelny komentator Dariusz Szpakowski, gwiazda Radiokomitetu, Marek Sierocki, jeden z bardziej pohańbionych „dziennikarzy”, występujących w mundurze tuż po ogłoszeniu stanu wojennego.

W przeszłości „obóz patriotyczny” za największych patriotów uznawał: Radosława Sikorskiego, byłego ministra MON w rządzie PiS i byłego ministra MSZ w rządzie Tuska, Romana Giertycha, byłego ministra MEN w rządzie PiS i obecnego mecenasa rodziny Tusków, Michała Kamińskiego byłego szefa kampanii wyborczej PiS i rzecznika prasowego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, potem szefa kampanii PO i Bronisława Komorowskiego, Bartłomieja Misiewicza, byłego rzecznika MON w gabinecie Macierewicza i obecnego sprzedawcy wódki „Misiewiczówka”. Byli bohaterowie PiS, którzy uchodzili niemal za świętych: Andrzej Hadacz – śmierdział mamrotem i esbecją na kilometr, ale bronił krzyża i Smoleńska, dlatego wszyscy wskazujący na tę szemraną postać zostawali zdrajcami i śpiochami agentury, Joanna od krzyża, kolejna prowokatorka ośmieszająca i Smoleńsk i katolicyzm, wyniesiona na ołtarz za życia. Piotr Wroński, były ubek, który rozegrał „obóz patriotyczny” jak dzieci, tą samą sztuczką, co Hadacz i Joanna.

Więcej: www.kontrowersje.net/mowcie-mi-jeszcze-prawi-hipokryci-i-koltuny-o-stalosci-pogladow/

https://podcasts.apple.com/pl/podcast/wtorkowa-wieczorna-audycja-z-radia-kcht-30-03-2021/id1493821647?i=1000515074259

1118 Wyświetlenia

Comments