Oto są skutki słuchania głupiego bredzenia i kłamstw środowisk aborcyjnych.
Ile to już kobiet cierpi bo posłuchało obłąkanych fanatyczek mordowania niewinnych dzieci lub swoich znajomych, bliskich którzy nie korzystając z rozumu nakłaniają kobietę do zabicia dziecka.

Oczywiście kobieta sama podejmuje decyzję ale osaczona z różnych stron gadaniem o zabiciu często podejmuje tą najgorszą decyzję.
Gdyby usłyszała głosy typu "Nie martw się,nie jesteś sama, pomogę/pomożemy ci" to mogła by podjąć inną decyzję nie narażając się na cierpienie, zarówno to fizyczne jak i psychiczne.

Zanim podejmiecie taką straszną decyzję zastanówcie się, nie podejmujcie decyzji pod wpływem takiego gadania. Pomyście najpierw o dziecku - że zabijacie bezbronne niewinne dziecko które nawet słowa nie może powiedzieć. Pomyślcie też o tym że dokonujecie zbrodni, jednej z najgorszych bo wobec bezbronnego dziecka i człowieka. Pomyślcie również o tym jak wy będziecie się czuły z taką zbrodnią na sumieniu która wam zostaje do końca życia i z taką zbrodnią staniecie kiedyś przed Bigiem - kiedyś a dokładniej w chwili śmierci, bez względu na to czy wierzycie w Boga czy też nie.
Sądowi Bożemu podlega każdy bez względu na to czy wierzy czy też nie.

ABORCJA TO NAJGORSZA ZBRODNIA DLA BOGA DLATEGO ZA NIĄ GROZI POTĘPIENIE. TYLKO BARDZO GŁĘBOKIE NAWRÓCENIE MOŻE URATOWAĆ CZŁOWIEKA PRZED PIEKŁEM.

Niektórym kobietom to się udaje ale najpierw trzeba dojść do tego vo się uczyniło i szczerze tego żałować.
Bez tego nie ma szans na nawrócenie.

Pamiętajcie: Nawet gdy wiele osób zachęca was do zabicia dziecka a wam się wydaje że jesteście same - tak nie jest, to podszept diabła który chce was skłonić do najcięższej zbrodni, do jednego z najcięższych grzechów.
Nie jesteście same. Jest wiele grup wsparcia i organizacji PRO LIFE, wspólnot które mogą wam pomóc.

NIE DOKONUJCIE ZBRODNI ABORCYJNEJ BO TO CIERPIENIE NA CAŁE ŻYCIE I POTĘPIENIE PO ŚMIERCI.


https://stronazycia.pl/zaluje-....ze-skorzystalam-z-wa

stronazycia.pl

"Żałuję, że skorzystałam z Waszej pomocy!" czyli jak Women on Web oszukuje kobiety | Strona Życia

"Aborcja jest ok" - przekonują związane z organizacją Women on Web aborcjonistki, twierdząc że to normalne, iż kobieta po zamordowaniu swojego dziecka czuje ulgę i że jest to jej wybór. Jak jest w rzeczywistości? Kobiety często przymuszane
  • Super!
  • HaHa
  • Smutne
  • Hura
  • Nie lubie
  • Piwko
  • Kawusia
Prosty
Standard
Kwadro