Olunia jest niewidomą seniorką, która potrzebuje ogromu miłości. Uwielbia drzemki i wylegiwanie się w ulubionym koszyczku.
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
BIURO ADOPCYJNE 661 119 774

OLA
Pojawiła się nagle... mała, biedna, z oczkami zalepionymi ropą i okropnym zapachem, który roznosił się po całym schronisku. Wyglądała jak siedem nieszczęść.
Dzisiaj to piękna,12- letnia staruszka z mięciutkim futerkiem, której nie da się nie kochać. Kto nas odwiedzał, miał szansę ją poznać. Zawsze wesolutka i przyjazna. Jako pierwsza wita gości i zawsze z nadzieją w serduszku, że to może do niej się los dzisiaj uśmiechnie.
Olunia jest niewidomą seniorką, która potrzebuje ogromu miłości. Uwielbia drzemki i wylegiwanie się w ulubionym koszyczku. Chętnie spaceruje i obwąchuje wszystkich i wszystko. Poznanie schroniskowego terenu bywało dla niej trudne, potykała się, spadała ze schodów, lub wpadała pod nogi - zawsze trzeba było ją pilnować. Dzisiaj sunia czuje się swobodnie. Zna doskonale teren i trudno uwierzyć, że nic nie widzi. Jest cudowną damą, która uwielbia towarzystwo ludzi i zwierząt.
Olcia nie jest ograniczona boksem... mieszka w biurze, gdzie nikt nie szczędzi jej głasków i czułości.
Szukamy dla niej troskliwego i kochanego domu, by nie musiała spędzić reszty życia w schronisku.
Zapraszamy do kontaktu
BIURO ADOPCYJNE 661 119 774

Prosty
Standard
Kwadro