Jak powstrzymać BESTIE totalitaryzmu 2021 ?


Zadanie BESTi - przekształcić wolne narody w owadzie kolektywy. Obecna pandemia jest tylko jednym ze środków prowadzących do tego celu Zamienić świat w gigantyczny obóz koncentracyjny.

.

Polecem książkę oraz filmy opisujące co ona zawiera. 

Tu można ją kupić  Bestia - cywilizacja nad przepaścią 

Cena 50 zł  plus ewentualna darowizna 

“Bestia” to książka, dzięki której zrozumiesz, otaczającą nas rzeczywistość. Porusza tematy, o których nie dowiesz się w szkołach czy na uczelniach. Nigdy dotąd manipulacja i dezinformacja nie przybrały aż takiej skali – pełnej, niepowstrzymanej, totalnej agresji. Książka odsłania paskudny pysk czegoś, co nazywamy „Bestią”. Ujawnia działalności zorganizowanych grup przestępczych, mafijnych rodzin, kontynuowaną przez wieki.

Ludzi zdeformowanych, mających  jeden cel: przekształcić wolne narody w owadzie kolektywy.  Zamienić świat w gigantyczny obóz koncentracyjny. Obecna pandemia jest tylko jednym ze środków prowadzących do tego celu

Nie było w historii ludzkiej cywilizacji wydarzenia równie socjotechnicznie i informacyjnie zmanipulowanego, jak obecna pandemia. Nigdy dotąd manipulacja i dezinformacja nie przybrały aż takiej skali – pełnej, niepowstrzymanej, totalnej agresji. Zrozumienie, co tak naprawdę się dzieje, kto to wszystko organizuje, do czego nas między innymi pandemia prowadzi, wymaga sięgnięcia po książkę.
Równie groźnie jeszcze nie było. Nawet we wrześniu 1939 roku. Zrozumienie tego, co nas dzisiaj otacza, co Bestia planuje, skąd się wzięła, dlaczego przez ostatnie 50 lat tak szybko zamieniała się w przerażającą potęgę, wreszcie – co nas czeka? – stanie się prostsze po lekturze.

“Bestia – cywilizacja nad przepaścią”, to książka, dzięki której zrozumiesz otaczającą nas rzeczywistość.

Jedna z moich ostatnio często odwiedzanych stron Legion Ekspedyt, jest niestety tak kiepski zrobiona, że wrzucając linka na FACE nie wkleja się, nie tylko zdjęcie ale i nawet tytuł artykułu. Kiedyś raziła mnie duża doza religijności na niej, (sam jestem wstrętnym ateista) ale warto wkleić kolejny wartościowy tekst.

Tytuł orginalny Nowa niemoralność. Religia utworzona przez talmudyczną synagogę dla nieżydów

Globalizm jako plan jest patologią powstałą w ludzkich umysłach przesiąkniętych ideologią współczesnego mesjanizmu – wiary w epokę wybawienia, wyzwolenia od ucisku. W praktyce okazuje się to wyzwoleniem od “ucisku moralnego” i przyjęciem “nowych orientacji” moralnych i przy okazji seksualnych jako stylu życia człowieka “wyzwolonego”. Na wyższych poziomach struktur zarządzania kryzysem chodzi o całkowitą władzę nad duszami i pieniądze. Na niższych poziomach: wykonawczym oraz na poziomie mięsa armatniego świadomość dziejących się procesów jest nikła.

....................................................................................................

Czy znamy prawdę o kulisach integracji europejskiej? Czy rzeczywiście współczesna Unia to realizacja marzeń Roberta Schumana? A może jesteśmy oszukiwani? Na te pytania i wiele więcej odpowiada cykl reportaży „Demaskowanie integracji europejskiej”

 
 
 

 

1310 Wejść/a

Komentarze