Corona Apocalipsa czyli prowadzą nas jak owce na rzeź


Wyobraź sobie przez chwilę, że wszystko, czego obecnie doświadczamy, nie jest przypadkową reakcją rządu, ale częścią szerszego planu wywołania jak największej histerii zniewalającej ludzi.

.

Corona apocalipsa czyli prowadzą nas jak owce na rzeź

W menu na dziś kolejny artykuł Mike’a Whitneya dotyczących mechanizmów szczepień. Mam nadzieję, że tekst będzie służyć pomocą w wyrobieniu sobie opinii i ewentualnym podjęciu decyzji o szczepieniu:

Czy PIS odpowie za "zbrodnie" Ściemy Koronawirusowej ?

Strach się nie bać. Nowy Ład. Szalona utopia

Miałeś chamie złoty róg ... ostał ci się Morawiecki .

Wielki Reset, czyli kiedy teoria spiskowa staje się

Geneza globalnego ocipienia ludzkości, sorry klimatu

" Konieczność wymiany "elit" jest dziś prawdopodobnie

FAŁSZYZM a sprawa polska

FAŁSZYZM ... a sprawa polska cz.II

Tajemnica hodowli lemingów

Jak doszło do zidiocenia USA cz. 2

Jak doszło do zidiocenia, sorry zlewaczenia Stanów

Oczywiście, że nie, ale to prawdopodobnie nie podważy twojego zaufania do szczepionek, ponieważ – jak wiesz – brak zaufania do szczepionek jest równoznaczny z założeniem czapki z folii aluminiowej i wypowiadaniem teorii spiskowych na temat kręgów pedofilskich w piwnicach pizzerii. To absolutne szaleństwo. Nigdy nie wolno kwestionować niezachwianej uczciwości dużych firm farmaceutycznych, które produkują te cudowne leki wyłącznie z powodów czysto filantropijnych. Jest niewyobrażalne, że te eksperymentalne mikstury – które nigdy nie były testowane na zwierzętach ani nie były poddawane długotrwałym próbom – mogły być stworzone do celów politycznych, a nie leczniczych. Czy to jest w ogóle możliwe?

Tak, jest to możliwe, ale to także kolejna zwariowana teoria spiskowa, więc zamknij się i weź szczepionkę, jasne?

Nie, ponieważ wszystko w szczepionce Covid jest złe, tak jak wszystko, co dotyczy Covid-manii, jest złe. To wszystko jest bezprecedensowe, podejrzane i, szczerze mówiąc, dziwne. Żaden z nich nie przejdzie testu prawdy, żaden z nich. Czy kiedykolwiek zamknęliśmy cały kraj, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa? Czy kiedykolwiek poddaliśmy kwarantannie 300 milionów zdrowych ludzi, kazaliśmy wszystkim nosić maski, zamykać firmy, bary i szkoły oraz zepchnąć gospodarkę z klifu?

Kiedy?

Nigdy.

Kiedy to eksperci ds. zdrowia publicznego i ich sojusznicy – Demokraci, uzurpowali sobie nadzwyczajne uprawnienia i rządzili dekretami wykonawczymi, co w istocie omija konstytucyjne uprawnienia stanowych organów ustawodawczych?

Kiedy to media i giganci technologiczni usunęli naukowców, epidemiologów, wirusologów i statystyków ze swoich platform, ponieważ ich poglądy zawodowe były sprzeczne z bezsensowną „oficjalną narracją” fałszerzy w białych fartuchach, takich jak Tony Fauci?

Kiedy to agencje państwowe aktywnie uczestniczyły w oczyszczaniu rachunków osób, których opinie nie wspierają masowych szczepień milionów ludzi toksycznym koktajlem, który może mieć długoterminowy wpływ na zdrowie, płodność i, tak, samo życie?

Kiedy to gigantyczna organizacja medialna, taka jak AP, przeprowadziła całostronicowy atak na „teoretyków spisku”, których poglądy na temat niejasnych początków infekcji Covid nie pasują do ich własnych?

....

Więc co oni ukrywają? Kto pociąga za sznurki mediów? Kto wydaje Fauci i gubernatorom z Demokratów rozkazy działań? Kto decyduje o tej pandemicznej katastrofie, czy nie jesteście odrobinę ciekawi?

Wyobraź sobie przez chwilę, że wszystko, czego obecnie doświadczamy, nie jest przypadkową reakcją rządu, który próbuje poradzić sobie z drażliwym i stresującym kryzysem, ale częścią szerszego planu wywołania jak największej histerii w celu stworzenia uległej opinii publicznej, która stuka obcasami i wykonuje rozkazy bez pytania? Czy to zbyt daleko idące?

...

Ale zadaj sobie jedno pytanie: kto reklamuje ten nowy cudowny lek i nalega, aby wszystkie 7 miliardów ludzi na tej planecie zostało zaszczepionych? Czy to naukowcy, wirusolodzy i epidemiolodzy, którzy nie mają w tym interesu, a ich osądy opierają się wyłącznie na nauce, czy też są to skonfliktowani biurokraci państwowi, ropuchy zdrowia publicznego i miliarderzy dobroczyńcy, którzy szukają dostępu do osobistej biologii całej ludzkości, aby wpłynąć na zmiany, które według nich spowodują zmniejszenie liczby ludności świata i odwrócenie przewidywanego przyspieszenia zmian klimatycznych? O co w tym chodzi?

...

Czy nie dzieje się tak dlatego, że zidentyfikowali szczepionki jako punkt dostępu, którego potrzebują, aby osiągnąć swoje ambicje? Czy to nie dlatego spędzili dziesięciolecia na tworzeniu infrastruktury krytycznej dla globalnych organizacji zdrowia publicznego, nie po to, aby poprawić życie i zdrowie zubożałych matek i dzieci w Afryce i Indiach, ale aby rozszerzyć i wzmocnić macki tej nowej międzynarodowej szczepionkowej hydry, która może ogarnąć całą ziemię i wciągnąć każdego człowieka w swój obślizgły uścisk.

To nie jest teoria spiskowa. Taka infrastruktura faktycznie istnieje i została znacznie rozbudowana i wzmocniona w ciągu ostatniej dekady. Ale po co?

Twierdzę, że ta infrastruktura nie została z takim trudem zmontowana, aby uratować ludzkość przed „zabójczym wirusem”, ale by wdrożyć strategię wbijania igieł w ramiona 7 miliardów ludzi. To nie jest filantropia. To jest coś zupełnie innego. Coś wyrachowanego, podstępnego i złowrogiego. Ale to tylko moja opinia.

...

Jak więc rozwiązać te niespójności? Jak wytłumaczyć permanentny stan wyjątkowy, który służy jedynie wzmocnieniu władzy tyranów i ich sługusów, jak pogodzić blokady, maski, zamknięcie szkół i celowe unicestwienie naszej cywilizacji przez wirusa, który zabija zaledwie 1 osobę na każde 400 zakażonych osób?

...

Całość pod linkiem https://www.ekspedyt.org/2021/02/22/coronapocalipsa-czyli-prowadza-nas-jak-owce-na-rzez/

282 Wyświetlenia

Comments


Sanders POL 5 w

https://www.facebook.com/watch/?v=761350481464886

 
  • Love
  • HaHa
  • Sad