“Jest jeszcze czas na reakcję”


Niezależnie od tego, czy epidemia Covid-19 jest naturalna, czy też została sprowokowana, daje ponadnarodowej grupie możliwość narzucenia nagle swojego projektu politycznego bez dyskusji, a nawet jawności.

.
Kolejny ciekawy wpis tego autora. BiałyKabriolet

Z innej perspektywy.

“Jest jeszcze czas na reakcję”

Nieudolne reakcje europejskich rządów na Covid-19 były podyktowane przez byłych doradców Donalda Rumsfelda i George’a W. Busha. W przeciwieństwie do publicznej retoryki, nie wysuwają żadnych roszczeń medycznych. Zamiast odpowiadać na rzeczywistość epidemii, dążą do przekształcenia społeczeństw europejskich, aby zintegrować je z ich projektem politycznym i finansowym.

Niezależnie od tego, czy epidemia Covid-19 jest naturalna, czy też została sprowokowana, daje ponadnarodowej grupie możliwość narzucenia nagle swojego projektu politycznego bez dyskusji, a nawet jawności.

W ciągu kilku tygodni widzieliśmy, jak tzw. państwa demokratyczne zawieszają podstawowe wolności: zakaz wychodzenia z domów, udziału w spotkaniach i demonstracjach pod groźbą grzywny lub więzienia. Obowiązek szkolny dla osób poniżej 16 roku życia został tymczasowo zniesiony. Miliony pracowników zostało pozbawionych zatrudnienia i automatycznie zwolnionych z pracy. Setki tysięcy firm zostało zmuszonych do zamknięcia i nie będzie już mogło zostać ponownie otwartych.

Bez przygotowania rządy zachęcały firmy do telepracy. Cała komunikacja przez Internet była natychmiast rejestrowana przez system Echelon. Oznacza to, że „Five Eyes” (Australia / Kanada / Nowa Zelandia / Wielka Brytania / USA) mają w swoich archiwach środki do odkrywania tajemnic prawie wszystkich europejskich producentów. Na to jest już za późno.

Żadna z przemian społecznych nie ma uzasadnienia medycznego. Żadna książka epidemiologiczna na świecie tego nie omawia, nie mówiąc już o zalecaniu „obowiązkowego powszechnego ograniczenia wolności” w celu zwalczania epidemii.

Przywódcy polityczni państw członkowskich Unii Europejskiej byli oszołomieni szalonymi matematycznymi prognozami masowych zgonów w ich własnych krajach. Następnie pocieszały ich gotowe rozwiązania potężnej grupy nacisku, której członkowie spotkali się w Davos na Światowym Forum Ekonomicznym i Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa.

“Obowiązkowe powszechne ograniczenie wolności” zostało pomyślane piętnaście lat wcześniej, w ramach administracji Busha, nie jako narzędzie zdrowia publicznego, ale po to, aby zmilitaryzować społeczeństwo USA w przypadku ataku bioterrorystycznego. I to właśnie ten projekt jest obecnie wprowadzany w Europie.

Pierwotny plan, zrodzony ponad 20 lat temu pod kierownictwem szefa laboratorium farmaceutycznego Gilead Science, Donalda Rumsfelda, zakładał przystosowanie Stanów Zjednoczonych do globalnej finansjalizacji gospodarki. To była kwestia reorganizacji planety poprzez geograficzny podział zadań każdej osoby. Obszary jeszcze niezintegrowane z gospodarką światową zostałyby pozbawione państwa i stałyby się zwykłymi rezerwuarami surowców; obszary rozwinięte (w tym Unia Europejska, Rosja i Chiny) byłyby odpowiedzialne za produkcję; a same Stany Zjednoczone zapewniłyby światowy przemysł zbrojeniowy i policyjny.

W tym celu utworzono grupę w ramach think tanku American Enterprise Institute, „Project for a New American Century” (PNAC). Ten ostatni ogłosił dość ogólną część swojego programu, ale tylko jego część; miało to na celu przekonanie głównych darczyńców do wsparcia kampanii wyborczej George W. Busha. 11 września o godzinie 10 rano, kiedy dwa samoloty uderzyły w World Trade Center w Nowym Jorku, ogłoszono program „Ciągłość rządu” (CoG), chociaż sytuacja nie była taka, jak przewidziano w tekstach. Prezydent Bush został zabrany do bazy wojskowej. Członkowie Kongresu i ich zespoły zostali zabrani do ogromnego bunkra 40 kilometrów od Waszyngtonu. A ściśle tajny rząd ciągłości, którego Rumsfeld był członkiem, przejął władzę na czas nieokreślony.

Korzystając z emocjonalnego szoku tamtego dnia, grupa ta przyjęła obszerny kodeks antyterrorystyczny opracowany z dużym wyprzedzeniem, USA Patriot Act; stworzyli rozległy system nadzoru krajowego, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego; przeorientował misję sił zbrojnych zgodnie z globalnym podziałem pracy (tzw. doktryna Cebrowskiego); i rozpoczęli „niekończącą się wojnę”. To w tym koszmarnym świecie, który wtedy ukształtowano, żyjemy przez ostatnie dwie dekady.

Jeśli nie będziemy ostrożni, obecna grupa, której widocznym elementem jest dr Richard Hatchett, przeniesie ten program ze Stanów Zjednoczonych do Unii Europejskiej. Z czasem nałoży aplikację śledzącą telefon komórkowy w celu monitorowania naszych kontaktów; zrujnuje niektóre gospodarki, aby przenieść ich moc produkcyjną do przemysłu zbrojeniowego; wreszcie przekona nas, że Chiny są odpowiedzialne za epidemię i muszą zostać podporządkowane.

(…)

Jeśli nie będziemy ostrożni, nauczanie publiczne zostanie zastąpione nauczaniem domowym. Nasze dzieci staną się bezkrytycznymi papugami, wiedzącymi wszystko, ale nic nie rozumiejącymi.

W nowym świecie przygotowywanym dla Europejczyków z UE wielkie media nie będą już finansowane przez przemysł naftowy, ale przez Big Pharmę. Przekonają nas, że wszystkie podjęte środki były właściwe. Wyszukiwarki będą oceniać wiarygodność niezgodnych mediów w nagłówkach sygnatariuszy ich artykułów, a nie na podstawie jakości ich uzasadnienia.

Jest jeszcze czas na reakcję.

The Global Political Project Imposed on the Occasion of Covid-19, Thierry Meyssan, 5 May 2020

31 Wejść/a

Komentarze


Standard
Kwadro